Klimatizace

Klimatizační zařízení

Dodáváme a montujeme klimatizace kvalitních a prověřených značek zkušenými profesionály. Klimatizace v dnešní době chladí a topí, lze ji tedy využívat celoročně. V každém ročním období zajistí pro váš domov požadovanou teplotu, abyste mohli v klidu pracovat, spát, hrát si se svými dětmi nebo jen odpočívat.

Jednou z dalších funkcí klimatizace je účinné čištění vzduchu elektrostatickým filtrem, ionizačním plazmovým generátorem, speciálními filtry nebo UV lampou. Další funkce jsou pak WIFI ovládání, týdenní programování a časovače, které vám zajistí příjezd do klimatizované nebo příjemně vyhřáté kanceláře, domova či chatu.

U nás si můžete vybrat z široké škály možností vnitřních nástěnných, podstropních, mezistropních či parapetních klimatizačních jednotek, V níže uvedené nabídce si vyberete klimatizaci, která se bude perfektně hodit do vámi zvoleného prostoru.

Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou cenovou nabídku nebo konzultaci zcela zdarma.

Servisní zabezpečení

Přirozenou a samozřejmou součástí služeb pro naše zákazníky je zabezpečení záručního a pozáručního servisu námi dodaných a namontovaných zařízení. 

Klimatizační jednotky

SHORAI PREMIUM

SUPER DAISEKAI

 

SEYIA

KAZETOVÉ PROVEDENÍ

 

HAIER FLEXIS BLACK

HAIER Pearl

 

HAIER TUNDRA GREEN

MIDEA BLANC

MIDEA MISION

 

HAIER TUNDRA GREEN

MITSU

MITSU 

 

MITSU 

 

Kontaktní údaje

Petr Průša - Pruklima

Pod Stárkou 1560/35
140 00 Praha 4

Telefon

603 811 119

Kontaktujte nás

7 + 2 =

Copyright ©2021 Pruklima - Petr Průša